Rezerviraj mjesto na grupnim treninzima

Teretane

Kao najveći hrvatski lanac fitness centara, uvijek smo u potrazi za novim lokacijama za širenje kako bismo svojim članovima osigurali još veću dostupnost diljem Hrvatske.

Gyms4you europski je koncept fitness centara s odličnim omjerom kvalitetne usluge i cijene. Otvoreni smo 24 sata dnevno, 365 dana u godini, a s jednom članskom iskaznicom naši članovi mogu trenirati u bilo kojoj od naših teretana.

Dubrava Kolakova

Zagreb

Radno vrijeme
recepcije

OTVORENJE U RUJNU 2023.

Adresa

E-mail

Jurišićeva

Zagreb

Radno vrijeme
recepcije

OTVORENJE 2023.!

Adresa

Jurišićeva 6, Zagreb, Hrvatska

E-mail

Kvaternik Plaza

Zagreb

Radno vrijeme
recepcije

Ponedjeljak - Petak: 06:00 - 22:00,
Vikend: Zatvoreno

Adresa

Maksimirska cesta 8, Zagreb, Hrvatska

E-mail

kvaternik@gyms4you.com

Sloboština

Zagreb

Radno vrijeme
recepcije

Ponedjeljak - Petak: 12:00 - 20:00,
Vikend: Zatvoreno.

Adresa

Miškinina 7, Zagreb, Hrvatska

E-mail

slobostina@gyms4you.com

Park Kneževa

Zagreb

Radno vrijeme
recepcije

Ponedjeljak - Petak: 12:00 - 20:00,
Vikend: Zatvoreno.

Adresa

Ulica kneza Branimira 41, Zagreb, Hrvatska

E-mail

branimirova@gyms4you.com

Remiza

Zagreb

Radno vrijeme
recepcije

Ponedjeljak - Petak: 12:00 - 20:00,
Vikend: Zatvoreno.

Adresa

Puljska ulica 3, Zagreb, Hrvatska

E-mail

remiza@gyms4you.com

Maksimir

Zagreb

Radno vrijeme
recepcije

Ponedjeljak - Petak: 12:00 - 20:00,
Vikend: Zatvoreno.

Adresa

Kraljevićeva 26, Zagreb, Hrvatska

E-mail

maksimir@gyms4you.com

Heinzelova

Zagreb

Radno vrijeme
recepcije

Ponedjeljak - Petak: 12:00 - 20:00,
Vikend: Zatvoreno.

Adresa

Heinzelova ulica 33, Zagreb, Hrvatska

E-mail

heinzelova@gyms4you.com

Nova Galerija

Zagreb

Radno vrijeme
recepcije

Ponedjeljak - Petak: 12:00 - 20:00,
Vikend: Zatvoreno.

Adresa

Zagrebačka avenija 104, Zagreb, Hrvatska

E-mail

novagalerija@gyms4you.com

Dubrava

Zagreb

Radno vrijeme
recepcije

Ponedjeljak - Petak: 12:00 - 20:00,
Vikend: Zatvoreno.

Adresa

Avenija Dubrava 33, Zagreb, Hrvatska

E-mail

dubrava@gyms4you.com

VMD

Zagreb

Radno vrijeme
recepcije

Ponedjeljak - Petak: 12:00 - 20:00,
Vikend: Zatvoreno.

Adresa

Strojarska cesta 20, Zagreb, Hrvatska

E-mail

vmd@gyms4you.com

Bundek

Zagreb

Radno vrijeme
recepcije

Ponedjeljak - Petak: 12:00 - 20:00,
Vikend: Zatvoreno.

Adresa

Ulica Damira Tomljanovića 11, Zagreb, Hrvatska

E-mail

bundek@gyms4you.com

Vladimira Nazora

Karlovac

Radno vrijeme
recepcije

Ponedjeljak - Petak: 12:00 - 20:00,
Vikend: Zatvoreno.

Adresa

Ulica Vladimira Nazora 7, Karlovac, Hrvatska

E-mail

karlovac@gyms4you.com

Velimira Škorpika

Šibenik

Radno vrijeme
recepcije

Ponedjeljak - Petak: 12:00 - 20:00,
Vikend: Zatvoreno.

Adresa

Ulica Velimira Škorpika 23, Šibenik, Hrvatska

E-mail

sibenik@gyms4you.com

Put Murvice

Zadar

Radno vrijeme
recepcije

Ponedjeljak - Petak: 12:00 - 20:00,
Vikend: Zatvoreno.

Adresa

Put Murvice 1, Zadar, Hrvatska

E-mail

zadar@gyms4you.com

Trg slobode

Osijek

Radno vrijeme
recepcije

Ponedjeljak - Petak: 12:00 - 20:00,
Vikend: Zatvoreno.

Adresa

Trg slobode 6, Osijek, Hrvatska

E-mail

osijek@gyms4you.com